Servis a opravy výpočetní techniky
Níže je uveden drobný výčet nabízených služeb:

kompletní vyčištění počítače:
Předejděte poškození Vašeho počítače a nechte si jej u nás profesionálně vyčistit !
V průběhu používání počítače dochází k ukládání dočasných i jiných souborů. Postupem času jejich množství naroste na takovou míru, že začnou brzdit chod celého počítače.
V samotném počítači se dále také vlivem nuceného chlazení pomocí větráků usazuje prach a jiné nečistoty. Ty brání dokonalému chlazení, které jsou pro počítač naprosto nezbytné! Vlivem špatného chlazení pak dochází k nepravidelnému chodu, časem dokonce k poškození důležitých komponent!

diagnostika a opravy počítačů:
Vadný počítač podrobíme důkladnému testování komponent, abychom zjistili, kde je chyba. Následně vadnou část vyměníme, případně navrhneme nejvhodnější řešení.

skládání stolních počítačů na míru:
Doporučíme a sestavíme nejvhodnější sestavu počítače přesně podle požadavku zákazníka. Zákazník tak získá přesně takový výkon, jaký požaduje a nezaplatí zbytečně nic navíc.

odvirování a čištění disků:
Provídíme odstranění nechtěně nainstalovaných virů a škodlivého softwaru. Dále také vyčištění počítače od malwaru, spywaru a všeho, co brání bezproblémovému chodu.

návrh a realizace počítačových sítí:
Stále častějším požadavkem je připojení dalších zařízení do domácí sítě. Pro zákazníky navrhneme a zrealizujeme nejlepší řešení. Příkladem může být přdání síťových tiskáren, disků, či instalace WiFi sítě.

instalace operačních systémů a jiného softwaru:
Provádíme instalaci operačních systémů Windows včetně všech potřebných ovladačů a případně dalších programů dle přání zákazníka (typicky MS Office, internetové prohlížeče, přehrávače filmů aj.).

obnova dat, záloha dat:
Zabýváme se obnovou dat z poškozených disků i vyměnitelných médií (flash disky, paměťové karty).
V případě havárie je nutné s poškozeným diskem ihned přestat pracovat. S každým dalším přepsáním se  snižuje možnost obnovy poškozeného souboru. Neváhejte nás proto ihned kontaktovat!
Provádíme také zálohy dat na externí média (CD, DVD, flash..).
© Bezvainet.cz 2018