Připojení k internetu
Naše síť je založena na nejmodernějších technologiích odpovídajících vysokým nárokům na kvalitu a spolehlivost celé sítě. Napojeni jsme na páteřní optickou trasu, což zaručuje vysokou rychlost a stabilitu.

Připojení k internetu provádíme u našich klientů jak metalickým vedením (pomocí FTP kabelu) přímo až do bytu zákazníka (v objektech, které máme zasíťovány), tak i nejnovější bezdrátovou technologií.

V současné době nabízíme dva druhy tarifů - pro klienty v rodinných domech a samostatných bytech a pro zákazníky v bytových domech, kde má naše společnost realizovány rozvody a jednotlivé byty jsou připojeny pomocí samostatných přípojek.

Tarify jsou odstupňovány podle maximální rychlosti tak, aby si každý vybral takový, jaký mu vyhovuje. Jelikož je naše páteřní síť napojena přímo na hlavní optickou trasu, máme odezvy do internetu na vynikající úrovni a internetové připojení od nás je tak opravdu rychlé a stabilní. Dokážeme tak uspokojit i nenáročnější klienty. Veškeré naše služby jsou neustále monitorovány, jakékoliv případné nedostatky tak okamžitě zjistíme a jsme schopni je případně ve velmi krátké době napravit.
Pro zřízení nové přípojky je nutné zjistit dostupnost služby v dané lokalitě.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, náš technik zdarma zjistí dostupnost dané služby na konkrétní adrese a případně přímo na místě provede měření a navrhne nejlepší možné řešení celé instalace a přípojky. Také vysvětlí, co vše bude třeba udělat a jak, také jaký materiál bude použit.
Po domluvě termínu již realizace nové přípojky obvykle probíhá velmi rychle. Po zřízení přípojky a podpisu smlouvy pak lze naplno využívat rychlého připojení k internetu, či příjem digitální TV.
Výhody připojení od nás
- při přechodu od konkurence internetové připojení od nás po dobu výpovědi (až na 3 měsíce) zdarma
- přechod od stávajícího poskytovatele rádi vyřídíme za Vás
- vysoce stabilní internetové připojení s dohledem 24/7/365
- bez dlouhodobých závazků a smluv
- fantastický poměr cena/výkon
- ochotný a lidský přístup
- internet bez FUP a jiných omezení
- žádné aktivační či zřizovací poplatky, zákazník platí jen instalační materiál
- možnost současně využít vysílání digitální TV, tzv. IPTV, cca 70 TV programů v základní nabídce!
Realizace přípojky
© Bezvainet.cz 2018